SİPARİŞ VE TESLİMAT

Siparişim Ne zaman Ulaşır?

 

Stoğumuzda bulunan tüm ürünlerde saat 14:00’a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün, diğer siparişlerinizi ise 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Teslimatlarımız anlaşmalı kargo şirketleri

ile tarafınıza teslimat  yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo yoğunluk durumuna göre  adresinize teslim edilir.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Kargo Bedeli Öder miyim?

semboloyuncak.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti Türkiye’nin her yerine anlaşmalı  Kargo firmaları ile ücretsiz teslimat gerçekleşir.

Kargo Paketim Hasarlı Gelirse Ne Yapmalıyım?

Kargo paketinizin teslimatında, kargo teslimat formunu imzalayınız ve paketinizi kargo yetkilisinin yanında kontrol ediniz. Ürününüz hasarlı, eksik veya yanlış ise kargo yetkilisi ile birlikte tutanak tutunuz ve kargo paketini teslim almayınız.

Lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. 0242 222 08 08 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan veya info@semboloyuncak.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kargo, teslimat için adresime geldiğinde beni bulamazsa ne olur?

Çalıştığımız kargo firması eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size  teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi paketinizi  3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargo takip linkiniz üyelik yaparken kullandığınız e-posta adresinize de gönderilmektedir.

Siparişimi hangi kargo firması teslim edecek?

semboloyuncak.com.tr’den yapacağınız tüm alışverişleriniz Türkiye’nin her yerine anlaşmalı  Kargo firmaları ile teslim edilmektedir.

They will work together helpme,net and also make suggestions about the design and style of the essay.